Take a fresh look at your lifestyle.

Rezultate//Prima editie a Turneului de judo “Alina Dumitru” la copii U11 si U13

Sala de sport “Lucian Grigorescu Bucuresti

Organizatori: FTMB si CS Steaua

 Partticipanti : 400 de sportivi de la Steaua Buc, Dinamo Buc , CSS 3 Buc , CSS 2 Buc , CSS 1 Pajura Buc , CSS 5 Buc , Rapid Voinicelul Buc , Metrorex Buc , CSM Pitesti , LPS Pitesti , LPS – CSM Focsani , Metalul Buzau , CSM Braila , LPS Constanta , CSS Alexandria , CSS Sibiu , Samuraii Flori de Cires , CSM Dr Tr Severin , CS Voiniceni , CSS Targoviste , CS Targoviste , CSM -CFR – CSS Ploiesti .
Sportivii ploiesteni au obtinut urmatoarele rezultate:
     U 11 : Loc I : – CALIN COSMINA                              Cat 29 kg

                           – MARIN ANDREI                                 Cat 42 kg

                           – GHEORGHE IONUT                           Cat 50 kg

 

                Loc II : – PREDESCU ANDREI                         Cat 38 kg

              

                Loc III : – ION ANCA                                        Cat 23 kg

                              – DAMIAN NICOLA                           Cat 48 kg 

                              – DOBRE MADALIN                           Cat 24 kg

                              – ENE GABRIEL                                   Cat 27 kg

                              – PETRE ALEXANDRU                       Cat 38 kg

                              – TOMA COSMIN (BREBU)                 Cat 30 kg

                            

                Loc V : – BRASLASU DANIELA                       Cat 26 kg

                             – ENE ELENA                                        Cat 32 kg

                              – IANA PAUL                                       Cat 27 kg

 

           U 13 : Loc I : – CRISTEA DENISA                           Cat 29 kg

                                 – PETRE MARIA                                 Cat 48 kg

                                – TOPALA CATALINA  (BREBU)     Cat 52 kg

 

                      Loc II : – GHEORGHE DENISA                    Cat 29 kg

                                   – GHEORGHE DENIS                       Cat 27 kg

                                   – MARCULESCU RADU                  Cat 34 kg

                                   – STANCIU PAUL                             Cat 38 kg

 

                       Loc III : – COMSA NICOL                            Cat 40 kg

                                    – LIBIU RADU                                   Cat 27 kg

                                    – MUSTATEA SEBASTIAN               Cat 42 kg

                                   – MARTON BIANCA (BREBU)           Cat 40 kg

 

                       Loc V : – PETRUTA ANDREEA                       Cat 40 kg
                                    – ANASTASE SERGIU                        Cat 34 kg

                                    – VISAN VICTOR                                Cat 34 kg

 Antrenori: Trandafirescu Mihai, Munteanu Doru,Slaveanu Cosmin, Carcioiu Mircea,

Pruna Roxana, Raducan Alexandru(Brebu)


APRECIAZĂ ARTICOLUL !
Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy